Dziś jest Piątek 23 2019

PRAKTYKI W BIURZE RACHUNKOWYM

Praca 2019-03-07

Biuro Rachunkowe w Krakowie przyjmie na praktyki płatne / um. zlecenie na stanowisko Pomoc Księgowej

Firma

BIURO RACHUNKOWE L-BENEFICIO

Rodzaj oferty

Praktyki

Zakres obowiązków

-zapoznanie się z programem księgowym,
-aktywne wsparcie Działu Księgowości w zakresie księgowania dokumentów,
-archiwizacja i segregacja dokumentów,
- weryfikowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych,
-bieżąca obsługa klientów biura.

Wymagania

-poszukujemy studentów na kierunku finanse i rachunkowość,
-podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości,
-dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
-chęci zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Firma oferuje

Po odbyciu praktyki istnieje możliwość zatrudnienia

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref:
WSZiB/12/2019