Agent nieruchomości – Doradca ds. nieruchomości

Praca 2019-03-13

SZUKASZ PRACY O NIELIMITOWANYM POTENCJALNE ZAROBKOWYM, W KTÓREJ TO IM WIĘKSZE TWOJE ZAANGAŻOWANIE TYM WIĘKSZE ZAROBKI?

Szukamy tych, którzy lubią brać sprawy w swoje ręce, są pewni swego, a przez życie idą odważnie i z uniesioną głową.

Firma

Estate Dealer

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

Jako agent nieruchomości będziesz odpowiadać za:
Pozyskiwanie Klientów i ich obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami,
Przygotowywanie oferty handlowej z prezentacją nieruchomości włącznie
Zaangażowanie w negocjacjach handlowych
Obsługę prawną nieruchomości
Utrzymywanie relacji z Klientami

Wymagania

Chcemy pracować z osobami:
Niebojącymi się najtwardszych negocjacji
Odpowiedzialnymi za powierzone im zadania
Komunikatywnymi (nie tylko po kuflu piwa)
Dyspozycyjnymi
(które nie ma ją trzy razy w tygodniu wesel, pogrzebów czy innych uroczystości)
Znających zasady dobrego zachowania
Posiadającymi zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pośrednictwie nieruchomościami ewentualnie w handlu, sprzedaży oraz marketingu.

Firma oferuje

OFERUJEMY:
Wynagrodzenie w formie podstawy (a jakże) oraz premii
Nawet do 70% prowizji z każdej transakcji
Niezbędne do pracy narzędzia, w tym telefon, aparat fotograficzny, laptop
Pakiet szkoleń, które przydadzą się w pracy, ale również w życiu prywatnym
Atrakcyjną ścieżkę kariery dającą możliwość szybkich awansów
Kooperację z najlepszymi pośrednikami i agentami w obrocie nieruchomościami
Dostęp do szerokiej bazy klientów oraz inwestorów

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref:
WSZiB/31/p/2019