Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Specjalista wsparcia technicznego CAD/CAM

Praca 2019-03-19

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, producenta i dystrybutora oprogramowania dla maszyn sterowanych kontrolerami CNC, poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy.

Firma

COMPDATA

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

-obsługa klienta w zakresie wsparcia technicznego
-instalacja, wdrażanie i serwis oprogramowania
-wsparcie merytoryczne klientów
- testowanie i czynny udział w rozwoju oprogramowania

Wymagania

-wykształcenie wyższe, techniczne (bądź ostatnie lata studiów)
-znajomość CAD
-znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
-komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w międzynarodowym zespole
-gotowość do wyjazdów służbowych

-samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilny system wynagradzania
-narzędzia pracy wspierające wykonywanie powierzonych zadań
-możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji
-program szkoleń wewnętrznych
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-komfortowe biuro w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji
-owocowy wtorek i pyszną kawę

Informacje dodatkowe

Mile widziane:
-doświadczenie na podobnym stanowisku technicznym przy wspieraniu klientów, rozwiązywaniu, opisywaniu oraz raportowaniu błędów i usterek w oprogramowaniu
-znajomość CAM
-doświadczenie w testowaniu oprogramowania

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref:
WSZiB/32/p/2019