Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Specjalista ds. sprzedaży

Praca 2019-03-19

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, producenta i dystrybutora oprogramowania dla maszyn sterowanych kontrolerami CNC, poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy.

Firma

COMPDATA

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

-aktywne pozyskiwanie nowych klientów polskich i zagranicznych
-obsługa dotychczasowych klientów firmy
-wzmacnianie pozycji firmy na rynku
-negocjacje z klientem, opracowywanie ofert, przygotowywanie dokumentacji produktów
-współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

-doświadczenie w sprzedaży
-kreatywność, samodzielność oraz skuteczność w osiąganiu założonych celów
-umiejętność pracy z klientem
-prawo jazdy kat. B
-gotowość do wyjazdów służbowych
-znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
-komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w międzynarodowym zespole

-samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-stabilny system wynagradzania: stałe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia oraz atrakcyjne premie
-narzędzia pracy wspierające wykonywanie powierzonych zadań (w tym samochód służbowy, laptop, telefon służbowy)
-możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji
-program szkoleń wewnętrznych
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
-komfortowe biuro w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji
-owocowy wtorek i pyszną kawę

Informacje dodatkowe

Mile widziane:
-doświadczenie w firmie IT, tworzącej i sprzedającej oprogramowania
-znajomość oprogramowania CAD/CAM

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref:
WSZiB/33/p/2019