Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Junior Sales Manager

Praca 2019-03-20

Tu będziesz pracować:

Jeden z najszybciej rozwijających się startupów HR w Europie! Zbudowany z zaangażowanego i pełnego energii zespołu, nastawionego na podbój świata :). Wspierają sukcesy najnowocześniejszych organizacji w Polsce m.in. Decathlon, Allegro czy Volkswagen. Robi wrażenie? Teraz zamie

Firma

ERS

Rodzaj oferty

Umowa o pracę / B2B

Zakres obowiązków

- obsługa bieżących zapytań od klientów,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów i monitorowanie ich zapotrzebowania
- współpraca z działem marketingu i Growth Managerem
- uczestnictwo w targach i eventach branżowych

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w kontakcie z klientem
- obeznanie z nowinkami technicznymi/trendami na rynku
- komunikatywność, kreatywność
- duża dawka pozytywnej energii

Firma oferuje

- premie, gdzie “sky is the limit” :)
- multisport
- opiekę medyczną
- lekcje angielskiego z native speakerem

Informacje dodatkowe

Dlaczego warto?

- realna możliwość rozwoju
- praca w kulturze startupowej i w świetnej atmosferze
- budowanie globalnej marki technologii HR

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref:
WSZiB/35/p/2019