Dziś jest Środa 21 2019

Asystent/ka w dziale księgowym

Praca 2019-03-28

Praca w CSI to ciekawe wyzwania, rozwijające doświadczenia, sympatyczni ludzie i pełna pozytywnej energii atmosfera.

Firma

CSI S.A.

Rodzaj oferty

oferta pracy, pełny etat

Zakres obowiązków

• księgowanie dokumentów sprzedaży krajowej,
• gromadzenie (ściąganie) potwierdzeń dostarczenia towaru dla VAT-u,
• uzgadnianie kont księgowych na koniec każdego miesiąca oraz podatku należnego związanego ze sprzedażą,
• raportowanie do Urzędu Skarbowego sprzedaży towarów wrażliwych zg. z ustawą VAT,
• wystawianie not korygujących,
• rozliczanie wyciągów bankowych dot. zapłaty należności,
• bieżące wsparcie działów handlowych w zakresie sprzedaży,

Wymagania

• wykształcenie średnie ekonomiczne,
• znajomość obsługi komputera (szczególnie Excel),
• dobra organizacja pracy,
• pogodne usposobienie, optymizm,

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość programu Comarch XL

Firma oferuje

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o stabilnej sytuacji finansowej i mocnej pozycji na rynku automatyki przemysłowej od ponad 26 lat,
• umowę o pracę na pełny etat,
• atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość korzystania z karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, imprezy firmowe

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Kraków, ul, Jasnogórska 69

Rozpoczęcie pracy planowane jest na maj 2019

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref:
WSZiB/37/p/2019