Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Młodszy specjalista ds.marketingu

Praktyka 2019-04-02

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Młodszego specjalisty ds. marketingu

EC Engineering jest jednym z najlepiej rozwijających się biur projektowych w Europie. Zatrudniamy ponad 200 dobrze wyszkolonych inżynierów. Uczestniczą oni w projektowaniu najszybszych pociągów w Niemczech, we Włoszech czy w Chinach, a także innych pojazdów m.in.: w Austrii, Belgii, Francji, Holandii, Rumunii i Kanadzie. Firma posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego nadany przez ministra gospodarki w 2009 roku.Z roku na rok zwiększamy swoją obecność na rynkach zagranicznych

Rodzaj oferty

płatny staż

Zakres obowiązków

- opracowanie i utrzymywanie aktualnych materiałów marketingowych
- opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych
- organizacja targów
- monitorowanie oraz analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów i działań konkurencji
- budowanie oraz dbanie o wizerunek firmy w mediach tradycyjnych i społecznościowych (w tym obsługa strony www, profilu firmowego na FB)

Wymagania

- ukończone studia kierunkowe lub student ostatnich lat (marketing lub kierunki pokrewne)
- mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu i koordynacji działań marketingowych, promocyjnych, reklamowych, eventowych
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- dobra znajomość języka angielskiego
- doskonała organizacja pracy, samodzielność i kreatywność w działaniu
- wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów
- dyspozycyjność 2-3 dni w tygodniu

Firma oferuje

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- staż płatny z możliwością podjęcia pracy w przyszłości

Informacje dodatkowe

Prosimy o zamieszczenie w CV niniejszej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EC Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 9. Państwa dane osobowe zostaną wykorzystane w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Spółkę.

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref:
WSZIB/16/2019