Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Praktyka 2019-04-03

Do placówki w Zakopanem szukamy osoby, która będzie miała podstawową wiedzę nt produktów bankowych i zaangażuje się w pracę z klientami :)

Firma

mBank

Rodzaj oferty

umowa o pracę

Zakres obowiązków

Podstawowe obowiązki:
• aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty, produkty inwestycyjne)
• obsługa kasowo-dysponencka
• edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
• prowadzenie akcji promocyjnych
• budowanie pozycji rynkowej mBanku

Wymagania

Jeśli z łatwością nawiązujesz relację i masz pierwsze doświadczenia w pracy z klientem to czekamy właśnie na Ciebie. Szukamy osoby, która ma:
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
• doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów
• doświadczenie w sprzedaży usług bankowych dla klientów indywidualnych
• znajomość technik sprzedaży
• znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
• mile widziana znajomość rynku kapitałowego

Firma oferuje

Oferujemy:
• umowę o pracę
• dostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobooków
• dwuskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa i premia)
• szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku)
• możliwość dołączenia do klubów mBanku