Dziś jest Środa 21 2019

Stanowisko specjalistyczne

Praca 2019-04-12

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego
poszukuje kandydatów na stanowiska specjalistyczne
w Departamencie Innowacji Finansowych FinTech
(Warszawa/pełny etat)

Rodzaj oferty

Warszawa/pełny etat

- współpraca z dostawcami technologii regulacyjno-nadzorczych;
- pozyskiwanie i przetwarzanie informacji rynkowych, opracowywanie analiz i raportów, prowadzenie działań analitycznych i monitorujących w zakresie wdrażanych innowacji finansowych w Polsce i na świecie,

Zakres obowiązków

Główne obowiązki:
- koordynacja prac na rzecz rozwoju polskiego ekosystemu fintech: współpraca rynkiem, środowiskiem startupowym i organami administracji rządowej;
- wspieranie kultury dialogu rynkowego w ramach programów i procedur konsultacyjnych nadzoru; reprezentacja Urzędu na wydarzeniach branżowych oraz w aktywnościach otoczenia rynkowego;

Wymagania

Wymagania konieczne:
- wykształcenie wyższe magisterskie o profilu ekonomicznym lub finansowym,
- znajomość specyfiki technologii finansowych (fintech) w usługach, ze szczególnym uwzględnieniem płatności i zagadnień związanych z PSD 2 oraz technologią API, cyfrową tożsamością i usługami zaufania, robo-doradztwem, technologią blockchain, biometrią, crowdfundingiem;
- doświadczenie w pracy w sektorze finansowym (min.5 lat);
- b. dob znajomość jęz. angie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji oraz wskazanie poziomu oczekiwań finansowych w kwocie miesięcznej brutto.
Aplikacje zawierające cv w języku polskim proszę przesyłać w formie elektronicznej na adres rekrutacja@knf.gov.pl z dopiskiem w tytule maila: ##DFT/02/2019##

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje dodatkowe

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata.
Aplikacje nie zawierające klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji nie będą rozpatrywane.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF - link:

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZiB/43/p/2019