Dziś jest Piątek 23 2019

Workday Integration Developer

Praca 2019-04-12

Praca w IT bez doświadczenia.

Workday to zbiór aplikacji w chmurze, służący do zarządzania personelem, a także finansami w przedsiębiostrwach. Sklada się z różnych komponentów, zarówno takich przechowujacych dane, jak i umozliwiających przeprowadzanie różnych transakcji.

Firma

Alight Solutions

Rodzaj oferty

Etat

Zakres obowiązków

Opis zadań:

- tworzenie integracji pomiędzy systemem Workday a systemem klienta wg jego wytycznych w oparciu o istniejące narzędzia;
- praca z klientem - konsulting;

Wymagania

Wymagania:

- znajomość języków programowania (Java, C lub inne);
- dodatkowym atutem będzie znajomość XML;
- chęć rozwoju w konsultingu IT,
- znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;

Firma oferuje

Warunki zatrudnienia:

- umowa na czas nieokreślony;
- praca z domu;
- pakiet benefitów

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZiB/42/p/2019