Asystent projektanta w zakresie sieci uzbrojenia sanitarnego

Praca 2019-04-17

Rekrutacja na stanowisko: Asystent Projektanta w Dziale Infrastruktury
2019-04-17
Nr ref.: DIN/2019-2
Stanowisko: Asystent projektanta w zakresie sieci uzbrojenia sanitarnego
Dział: Dział Infrastruktury
Lokalizacja: Kraków

Firma

EKKOM Sp. z o.o. http://www.ek-kom.pl/

Rodzaj oferty

Umowa o pracę.

Zakres obowiązków

Podstawowy zakres pracy:
• Udział w wykonywaniu projektów branży sanitarnej
• Udział w wykonywaniu operatów wodno-prawnych
• Wykonywanie wizji w terenie
• Pozyskiwanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania opracowań projektowych

Wymagania

Wymagania:
• Tytuł inżyniera lub magistra inżyniera na kierunku inżynieria środowiska lub kierunkach pokrewnych
• Znajomość programu AutoCAD i pakietu Office
• Prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do kierowania samochodem osobowym
• Brak przeciwwskazań do pracy w terenie

Firma oferuje

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę i stabilne zatrudnienie
• Interesującą pracę w młodym, przyjaznym i rozwijającym się zespole
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i perspektywę rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe

Dodatkowo mile widziane:
• Znajomość programów AutoProfil, Profil Koordynator, Zuzia, QGIS
• Doświadczenie w opracowywaniu projektów branży sanitarnej w różnych stadiach przygotowania dokumentacji projektowej
• Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym z uwagi na możliwe wykonywanie projektów w zespole międzynarodowym

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesłać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie http://www.ek-kom.pl/kontakt/.
Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

Zgadzam się na przetwarzanie przez EKKOM Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na