Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Ankieter

Praca 2019-04-24

Z małego, rodzinnego przedsiębiorstwa Atmoterm stała się podmiotem wykonującym usługi dla wielu znaczących polskich oraz zagranicznych kontrahentów. Klientami są jednostki administracji samorządowej i publicznej w kraju i za granicą. ATMOTERM S.A. to nie tylko dostawca specjalistycznych usług, ale przede wszystkim doradca, który potrafi rozpoznać potrzeby swoich klientów oraz zaprojektować optymalne rozwiązania

Firma

Atmoterm SA

Rodzaj oferty

Umowa zlecenie.

Zakres obowiązków

Zbieranie danych od mieszkańców gminy w formie krótkiej ankiety
Wprowadzanie wyników ankiet do narzędzia informatycznego
Praca w terenie

Wymagania

posiadanie umiejętności komunikacyjnych i chęć pracy z ludźmi
zaangażowanie w wykonywane zadania
dokładność i rzetelność
zainteresowanie zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska
dyspozycyjnych w miesiącach maj – czerwiec 2019 r.

Firma oferuje

• szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
• współpracę w oparciu o umowę zlecenie
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem w ochronie środowiska
• pracę z ciekawymi ludźmi
• możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZiB/47/p/2019