Dziś jest Piątek 23 2019

GL Junior Specialist

Praca 2019-04-25

Danish Crown GBS jest globalną firmą przetwórstwa mięsnego. Firma otwiera obecnie nowe Globalne Centrum Biznesu w Krakowie. Jeśli chcesz przyczynić się do stworzenia nowego i szybko się rozwijającego centrum, aplikuj.

Firma

Danish Crown GBS Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

pełen etat

Zakres obowiązków

-przygotowywanie i publikacja dzienników księgi głównej, przydziałów i innych wpisów
-przeprowadzanie uzgodnień bilansowych, bankowych i międzyfirmowych
-kończenie zadań zamknięcia miesiąca
-przygotowywanie raportów

Wymagania

-Licencjat
-Pierwsze doświadczenie w obszarze Księgi Głównej w trakcie edukacji lub pracy byłoby atutem
-Znajomość SAP byłaby atutem
-Bardzo dobry angielski zarówno w mowie, jak i piśmie

Unikalna możliwość bycia częścią nowego centrum, w którym możesz budować swoją karierę wraz z rozwojem firmy
Możliwość rozwoju w globalnym, międzynarodowym środowisku
Możliwość wzięcia udziału w programach szkoleniowych
Pakiet świadczeń
Przyjazna, dynamiczna i otwarta kultura firmy.

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Kraków, ul. Opolska 114

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZiB/49/p/2019