Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Programmatic Traffic

Praca 2019-04-26

WayToGrow poszukuje obecnie osoby na stanowisko Programmatic Traffic, która dołączy do zespołu obsługującego wydawców w obszarze sprzedaży powierzchni reklamowej w kanale programatycznym na rynku polskim o międzynarodowym.

Firma

Waytogrow Sp. z o.o.

Rodzaj oferty

Programmatic to obecnie najdynamiczniej rozwijający się obszar reklamy internetowej (w USA stanowi blisko 80% wydatków). Nasza spółka jest liderem branży w Polsce uznanym przez Google jako jedna z top 40 firm na świecie (certyfikat Google Certified Publishing Partner). Jeżeli chciałbyś zostać specjalistą pracując w świetnej atmosferze ze zgranym zespołem, ucząc się od profesjonalistów znających temat od podszewki przy jednoczesnym kształtowaniu przyszłości firmy zapraszamy do WayToGrow!

Zakres obowiązków

Nadzór i optymalizacja przychodów z kanału programmatic
Wdrożenia i zarządzanie pracą narzędzi adserver i programmatic
Analiza powierzchni reklamowej i opracowanie rekomendacji działań
Udzielanie konsultacji i porad natury technicznej
Wsparcie działu sprzedaży i rozwoju produktu
Weryfikacja kreacji reklamowych zgodnie ze specyfikacją
Emisja kampanii reklamowych na serwisach naszych wydawców

Wymagania

Znajomość HTML, CSS, Javascript
Doświadczenie pracy z którymkolwiek z powszechnie znanych adserverów (np. AdManager, Adocean, Appnexus, Smart, etc.), zrozumienie zagadnień związanych z emisją i trafficowaniem reklam w Internecie
Mile widziane doświadczenie pracy z platformami SSP (np. AdManager, Appnexus, Rubicon, Smart, RTB House, Criteo, Facebook Audience Network, Amazon, etc.)
Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość Excel / Google Sheets
Bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczn

Firma oferuje

Konkurencyjne wynagrodzenie
Możliwości rozwoju i wpływu na kształt produktu
Zgrany zespół, nieformalną atmosferę opartą o otwartość, wyrozumiałość i wzajemny szacunek
Obietnicę, że Twój głos będzie słyszalny i nie zginie w chaosie codziennej pracy
Pakiet sportowy i ubezpieczenie medyczne

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZiB/50/p/2019