Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Młodszy Asystent Projektanta

Praca 2019-04-27

Poszukujemy Młodszego Asystenta Projektanta do Działu Infrastruktury w Krakowie.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

• Udział w wykonywaniu projektów drogowych
• Wykonywanie wizji w terenie
• Pozyskiwanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania opracowań projektowych

Wymagania

Wymagania:
• Tytuł inżyniera lub magistra inżyniera na kierunku drogi, ulice autostrady lub kierunkach pokrewnych (student lub absolwent)
• Dobra znajomość programów AutoCAD, Civil, pakietu Office
• Prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do kierowania samochodem osobowym
• Dyspozycyjność i brak przeciwwskazań do pracy w terenie

Dodatkowo mile widziane:
• Doświadczenie w opracowywaniu projektów drogowych na różnych stadiach przygotowania dokumentacji projektowej
• Praktyczna znajomość oprogramo

Firma oferuje

Oferujemy:
• Stabilność zatrudnienia, atrakcyjne warunki pracy (umowa o pracę)
• Interesującą pracę w młodym, przyjaznym i rozwijającym się zespole
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i perspektywę rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. , poz. 922 z późn. zm.)”.

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

List motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesłać poprzez Formularz Kontaktowy znajdujący się w menu „KONTAKT”: http://www.ek-kom.pl/kontakt/