Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Młodszy Specjalista HR z j. niemieckim

Praca 2019-05-02

Kończysz studia i jesteś zainteresowany obszarem HR lub rekrutacji?
Szukasz swojej drogi dla siebie?
Chciałbyś pracować z językiem niemieckim?

Firma

Dołącz do zespołu naszego klienta!
Jest to międzynarodowa, niemiecka firma z branży transportu. Organizacja obecna jest na rynku od ponad 50 lat i świadczy usługi transportowe na całym świecie. Obecnie tworzy zupełnie nowy zespoł, który będzie odpowiedzialny za rekrutację oraz kompleteowanie dokumentacji kadrowej dla pracowników firmy oraz kandydatów z j

Rodzaj oferty

Stanowisko wiąże się z umową o pracę na pełen etat (poniedziałek-piątek)

Zakres obowiązków

Dołącz do nas a my nauczymy cię jak:
• Przeprowadzać proces rekrutacyjny dla kandydatów w języku niemieckim
• Publikować i tworzyć ogłoszenia
• Umawiać spotkania z kandydatami
• Przeprowadzić proces zatrudnienia kandydata
• Uzupełniać dokumentację kadrową
• Wprowadzać i aktualizować dane w systemie

Wymagania

Wymagania
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Otwartość do nauki nowych rzeczy

Firma oferuje

Nasza oferta
• Umowa o pracę
• Prywatna opieka medyczna
• Ubezpiecznie na życie
• Elastyczny czas pracy
• Kursy językowe
• Karta Multisport
• Dodatkowe żniżki na produkty firmowe – bilety
• Możliwości rozwoju

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku angielskim na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZiB/55/p/2019