Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Młodszy Analityk Finansowy

Praktyka 2019-05-10

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych obiektów i instalacji dla odbiorców komunalnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroki wachlarz wyposażenia standardowego oraz urządzeń projektowanych bezpośrednio na potrzeby klientów dla uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadami.

Rodzaj oferty

W chwili obecnej do naszego działu finansowego w Krakowie poszukujemy kandydata/kandydatki na:

PŁATNY STAŻ
W DZIALE FINANSOWYM
Miejsce pracy: Kraków
(praktyki płatne, w okresie 3 – 6 miesięcy.)

Zakres obowiązków

Osoba odbywająca praktyki będzie odpowiedzialna m. in. za:
• Udział w przygotowaniu danych do zaraportowania miesięcznego wyniku firmy,
• Wsparcie przy kalkulacji wskaźników operacyjnych i finansowych (KPI),
• Wsparcie przy analizie zyskowności w poszczególnych segmentach spółki.

Wymagania

• Zakończone co najmniej 3 lata studiów z zakresu finansów lub kontrolingu finansowego
• Dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 20-25 godzin tygodniowo (preferowane będą osoby o dyspozycyjności 40 godzin w tygodniu)
• Znajomość pakietu MS Office w szczególności bardzo dobra znajomość MS Excel,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
• Zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych doświadczeń,
• Zdolności organizacyjne i systematyczność w działaniu,
• Komunikatywność

Firma oferuje

• Płatną praktykę w międzynarodowej firmie,
• Miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
• Elastyczny czas pracy.
• Spotkania/wyjazdy integracyjne, które sprawdzą Twoją wytrzymałość na różnego typu sporty i dobrą zabawę ;-),
• Niezbędne narzędzia pracy,

Kontakt