Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Asystent wsparcia sprzedaży internetowej

Praca 2019-05-13

Uzupełnianie oferty produktowej według gotowych szablonów
Tworzenie i wprowadzanie unikalnych opisów produktów na stronę sklepu internetowego
Monitoring i aktualizacja bieżącej bazy produktów
Współpraca z Biurem Obsługi Klienta

Firma

Viverto.pl

Rodzaj oferty

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę)

Zakres obowiązków

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w sklepie internetowym w zakresie zarządzania produktami i/lub wsparcia sprzedaży
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel
Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych – GIMP (edycja obrazów, wycinanie z tła)
Dokładność, predyspozycje do pracy z dużą ilością danych
Umiejętność organizacji własnej pracy, wysoka samodzielność
Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowanie przydzielanych zadań
Zdolność analitycznego myślenia
U

Przyjazną atmosferę
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: WSZiB/59/p/2019