Dziś jest Poniedziałek 19 2019

Praktyka w biurze rachunkowym

Praktyka 2019-05-14

CO OFERUJEMY
-Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
-Intensywny pakiet szkoleń z zakresu księgowości i kadr
-Szkolenia z obsługi programu księgowo - kadrowego enova
-Szansę podniesienia kwalifikacji zawodowych w obszarze rachunkowości
-Możliwość dalszej współpracy po zakończeniu bezpłatnego stażu

Firma

Hexo Sp. z o. o.
ul. Celna 9/27
30-507 Kraków

Zakres obowiązków

-analiza dokumentów księgowych klienta, rodzaje faktur klasyfikacja dokumentów księgowych, wprowadzanie do programu
-zasady ewidencji faktur w programie księgowym
-sporządzanie deklaracji VAT
-podstawy kadr i płac, ZUS Właściciela
-sporządzanie deklaracji podatkowych
-sporządzanie deklaracji ZUS DRA

Wymagania

-Zainteresowania rozwojem w obszarze księgowości i kadr
-Podstawowej wiedzy z zakresu księgowości
-Umiejętności analitycznego myślenia

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref:
WSZIB/20/2019