Dziś jest Środa 21 2019

Doradca Telefoniczny

Praca 2019-05-16

Centrum Bankowości Bezpośredniej
Jesteśmy jedną z największych i najnowocześniejszych firm Contact Center w Polsce. Kompleksowo obsługujemy Klientów jednego z największych banków w Polsce – Banku Pekao SA – Właściciela CBB

Rodzaj oferty

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Telefoniczny kontakt z Klientami Banku Pekao S.A.
Dbałość o profesjonalny wizerunek Banku oraz zachęcanie do skorzystania z produktów i usług bankowych dostosowanych do potrzeb Klienta

Wymagania

Komunikatywność
Chęć rozwoju w bankowości, nawet jeśli to początek Twojej kariery zawodowej
Dyspozycyjność na poziomie 120 godzin miesięcznie lub więcej
Entuzjazm i zaangażowanie

Możliwość rozwoju w obszarze bankowości oraz obsługi Klienta
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Opieka medyczna LuxMed
Karta Multisport

Informacje dodatkowe

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.cbb.pl

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref:
WSZIB/61/p/2019