Dziś jest Piątek 23 2019

Asystent działu International

Praktyka 2019-05-28

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na 3
miesięczny płatny staż na stanowisku:

ASYSTENT DZIAŁU INTERNATIONAL

Miejsce stażu: Kraków, ul. Bociana 22, Autobusy 164, 169.
Praca na 2h / dzień, lub 10h / tydzień, elastyczny czas
pracy.

Grupa EULEO (zał. 2001) to jeden z leaderów zarządzania należnościami w sektorze B2B w Polsce. Świadczymy usługi windykacyjne oraz usługi
prawne dla około 500 klientów biznesowych w Polsce oraz 150 klientów
zagranicznych.

Zakres obowiązków

- Nawiązywanie kontaktów z zagranicznymi firmami z branży finansowej ze szczególnym naciskiem na firmy windykacyjne (kontakt mailowy, telefoniczny, skype),
- Obsługa kontaktu z firmami obecnie współpracującymi z grupą EULEO,
- Pomoc w obsłudze administracyjnej bieżących spraw.

Wymagania

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie,
- Status studenta,
- Cierpliwość oraz wytrwałość w dążeniu do celu,
- Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na ludzi,
- Pozytywnie oceniamy wszelkie dodatkowe zdolności, pasje, doświadczenie zawodowe.

Firma oferuje

- Umowę zlecenia na 3 m-ce
- Stanowisko biurowe wyposażone we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
- Elastyczny czas pracy w wymiarze około 10h na tydzień, w przedziale godzin 8.00-16.00
- Wygrodzenie: 15zł netto (na rękę) na godzinę,
- Możliwość zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie komunikacji w biznesie, negocjacji handlowych oraz szlifowania języka, praktycznego, wykorzystania znajomości Business English,
-Możliwość kontynuowania zatrudnienia, po okresie stażu

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: wszib/25/2019