Dziś jest Piątek 23 2019

Młodszy Spejalista ds. IT

Praca 2019-06-13

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Z obrotem ponad 3 mld Eur, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów. Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości, cateringu oraz ochronie.

Rodzaj oferty

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- administracja systemami i aplikacjami (umiejętność zarządzana kontrolerami domen, tunelami VPN, WSUS, serwerami plików, GPO, DNS, DHCP, IIS, Hyper-V, Active Directory i polis GPO)
- tworzenie kont, grup, uprawnień
- wsparcie techniczne dla użytkowników i aplikacji, pierwsza linia wsparcia
- instalowanie systemów i aplikacji , zarządzanie licencjami środowiska Windows, Office 365
- administracja bazami danych ORACLE, MSSQL
- automatyzacja procesów IT, bash, powershell
- dokumentowanie procesów

Wymagania

- minimum dwuletnie doświadczenie na ww. stanowisku
- techniczna znajomość języka angielskiego
- nastawienie na realizację zadań
- umiejętność współdziałania w zespole
- umiejętność dobrej organizacji czasu pracy i ustalanie priorytetów
- dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków
- wykształcenie kierunkowe IT

Firma oferuje

- Pracę w międzynarodowej firmie
- Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy
- Możliwość rozwoju w branży facility management
- Udział w ciekawych projektach
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
- Opiekę medyczną ENEL -MED

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: 66/p/2019