Trainee in Localization Team / Stażysta w dziale Lokalizacji

Praktyka 2019-06-13

Firma

Argos Multilingual

Rodzaj oferty

Praktyka / Staż

Zakres obowiązków

Praca na tym stanowisku będzie polegała na pomocy w przygotowywaniu plików do projektów tłumaczeniowych, sprawdzaniu i weryfikowaniu ich po procesie tłumaczenia, przygotowywaniu środowiska projektowego zgodnie z instrukcjami oraz wykonywaniu innych zadań związanych z projektami tłumaczeniowymi.

Wymagania

- dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office
- umiejętność obsługi różnych edytorów tekstu i innych narzędzi do obróbki plików tekstowych
- podstawowa znajomość środowiska Visual Studio .NET
- dobra znajomość języka angielskiego
- dokładność i przykładanie wagi do szczegółów
- zdolność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
- umiejętność pracy w warunkach stresowych

Mile widziane:
- znajomość innego języka obcego
- znajomość programów graficznych

- płatny, 3-miesięczny staż w międzynarodowej firmie, elastyczne godziny pracy
- przyjazną atmosferę w pracy, imprezy firmowe
- pyszną kawę z ekspresu i świeże owoce
- atrakcyjną lokalizację w centrum miasta (3 min. piechotą do najbliższego przystanku tramwajowego)

Kontakt

ZProsimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: 30/2019