Dziś jest Piątek 23 2019

Doradca Klienta w Oddziale Bankowym (Kraków)

Praca 2019-06-19

Twoja praca będzie polegała na aktywnej sprzedaży naszych produktów w oparciu o założone cele oraz zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta.

Pytanie brzmi, czy #MASZTOCOŚ?

Firma

Euro Bank S.A.

Rodzaj oferty

umowa o pracę

Zakres obowiązków

Wymagania

- jesteś śmiały i odważany, a kontakt z Klientem to Twoja pasja
- adrenalina związana ze sprzedażą pozytywnie napędza Cię do działania
- lubisz odwzajemniać uśmiech drugiej osoby
- dobry klimat w pracy jest dla Ciebie ważny
- masz motywację do osiągania wysokich wyników
- doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dla nas dużym atutem

Firma oferuje

Zobacz, co zyskasz w zamian:

- możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży produktów bankowych
- pracę w zgranym zespole młodych ludzi, którzy naprawdę się lubią
- przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego (aż 60% naszych Managerów zaczynało jako Doradca Klienta)
- atrakcyjne konkursy sprzedażowe i programy rozwojowe
- szkolenia sprzedażowe, produktowe i rozwojowe

Informacje dodatkowe

Dodatkowo oferujemy:

- umowę o pracę od pierwszego dnia
- stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
- prywatną opiekę medyczną
- kartę sportową
- ubezpieczenie grupowe
- preferencyjną ofertę produktów bankowych
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie dla dzieci, do wypoczynku i świąt)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pomocą formularza aplikacyjnego dostępnego pod adresem:

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: 68/p/2019