Młodszy Specjalista ds. optymalizacji procesów obsługowo- sprzedażowych

Praca 2019-07-03

Grupa TAURON to druga co do wielkości zintegrowana grupa energetyczna w Polsce kontrolująca pełen łańcuch wartości, począwszy od wydobycia węgla aż po sprzedaż energii elektrycznej do klientów końcowych. Obejmuje swoim działaniem 18 % powierzchni kraju na terenie pięciu województw. Grupa TAURON to jeden z największych podmiotów gospodarczych w kraju oraz największy sprzedawca
i dystrybutor energii elektrycznej.

Zakres obowiązków

Przeprowadzanie analiz oraz realizacja zadań mających na celu podnoszenie efektywności procesów sprzedażowych i obsługowych oraz wykorzystania materiałów.
Modelowanie i optymalizacja procesów sprzedażowych i obsługowych.
Realizacja zadań mających na celu podnoszenie efektywności procesów sprzedażowych i obsługowych.
Przygotowywanie analiz procesowych.
Analiza rynku, trendów rynkowych i najnowszych rozwiązań w obsłudze klienta.
Współpraca z jednostkami organizacyjnymi w zakresie optymalizacji

Wymagania

Znajomość technik i narzędzi ciągłego doskonalenia.
Znajomość zagadnień związanych z opomiarowaniem i wyceną procesów, efektywnością
i produktywnością zespołów
Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów.
Umiejętności identyfikowania obszarów do doskonalenia wewnątrz organizacji.
Samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej.
Umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
Czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje

Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony.
Atrakcyjny system premii motywacyjnych.
Pracę w przyjaznej atmosferze.
Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami.
Pakiet benefitów (Pracowniczy Program Emerytalny, prywatną opiekę medyczną, Karta MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenia grupowe).
Możliwość rozwoju i awansu.

Informacje dodatkowe

Mile widziane
Wykształcenie wyższe
Znajomość metodologii Lean

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: 71/p/2019