Dziś jest Piątek 23 2019

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Praca 2019-07-11

Lokalizacja: Bronowice, Kraków

CADM Automotive świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również wielu system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska. Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień coraz mocniejszą pozycją na rynku motoryzacyjnym, firma CADM Automotive poszukuje osoby na stanowisko: Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Rodzaj oferty

Oferta pracy

Zakres obowiązków

-Aktywny udział w bieżących projektach
-Wsparcie pionu CFO w codziennych czynnościach
-Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca
-Uzgadnianie kont księgowych
-Komunikacja z urzędami skarbowymi
-Realizacja powierzonych obowiązków zgodnie z regulacjami prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami
-Przygotowywanie/tworzenie narzędzi zapewniających prawidłowy przebieg wewnętrznych procesów

Wymagania

-Absolwent lub student V roku studiów na kierunku: Finanse lub Rachunkowość
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Podstawową znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT) i ustawy o rachunkowości
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności zaawansowana obsługa programu Excel – warunek konieczny
-Zdolności analityczne, dokładność, rzetelność
-Analityczny umysł nastawiony na rozwiązywanie problemów
-Zdolność koncentracji na szczegółach

Firma oferuje

-Umowa o pracę
-Elastyczne godziny pracy
-Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej przede wszystkim międzynarodowe projekty
-Samodzielność w zakresie realizowanych zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów
-Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w różnych obszarach

Informacje dodatkowe

Proszę o składanie aplikacji poprzez naszą stronę internetową: https://cadm-a.com/career/28

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: 72/p/2019