Dziś jest Piątek 23 2019

Analityk Finansowy

Praca 2019-07-12

Globetek dla swojego Klienta, średniej wielkości firmy inżynierskiej realizującej skomplikowane technologicznie projekty EPC w sektorze przemysłowym, szuka osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:
• Udział w opracowaniu Planu Finansowego Spółki
• Opracowywanie analiz i sprawozdań dla Zarządu i Rady Nadzorczej
• Opracowywanie prognozy przepływów finansowych Spółki i realizowanych kontraktów oraz ich cykliczna aktualizacja
• Prowadzenie kontrolingu realizowanych kontraktów

Wymagania

• Umiejętność analitycznego myślenia
• Wykształcenie wyższe – studia o profilu ekonomia-finanse-kontroling
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office a zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
• Dokładność, kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje

• Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny wymiar czasu pracy
• Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz zdobycia cennej wiedzy
• Kartę Multisport

Kontakt

Prosimy o przesłanie CV na adres:
aplikacje@wszib.edu.pl
z tematem: nr ref: 74/p/2019