Biuro Karier WSZIB

brak altaReferent ds. rozliczeń finansowych

Praca 2018-12-10

REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE, ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: referent ds. rozliczeń finansowo-księgowych w wymiarze 1,0 etatu (1 etat ) – składanie ofert do dnia 27 grudnia 2018 r.

brak altaFirma

REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE

brak altaRodzaj oferty

umowa o pracę

brak altaZakres obowiązków

Szczegółowy opis zadań został zamieszczony na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej, na stronie ROPS w Krakowie oraz na tablicy informacyjnej przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie.

brak altaWymagania

• spełnianie wymagań określonych w art. 6 ust. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych;
• wykształcenie: co najmniej średnie,

brak altaFirma oferuje

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-możliwość dofinansowania udziału w szkoleniach i kształceniu pracowników;
-możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;

brak altaInformacje dodatkowe

Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej, na stronie ROPS w Krakowie oraz na tablicy informacyjnej przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie.

brak altaKontakt

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o składanie wymaganych dokumentów na Dzienniku Podawczym ROPS w Krakowie (parter), ul. Piastowska 32 (osobiście lub listownie) w terminie do dnia 27 grudnia 2018 roku.
Aplikacje, które wpłyną do ROPS w Krakowie po upływie wyżej wymienionego terminu nie będą rozpatrywane.