Biuro Karier - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Asystent/ka działu kadr i płac

Interesuje Cię perspektywa rozwoju zawodowego, z wizją przyszłego samodzielnego zarządzania obszarem kadr i płac w firmie?
Jesteś... więcej ...

Dziś jest Poniedziałek 11 Grudnia 2017

Oferty szkoleń


Jak myśleć kreatywnie, czyli...

Szkolenie 2017-12-05

Kreatywność to cecha, która posiada każdy z nas. Inspiruj się innymi ludźmi, tym co Cię otacza. Wykorzystuj to na swój użytek. Warto przebywać w kreatywnym i pozytywnym środowisku – to rozwija, inspiruje i wzmacnia!
więcej ...

Sztuka planowania czasu

Szkolenie 2017-11-17

Zarządzanie czasem, dobra organizacja i planowanie działań to umiejętności bardzo przydatne w poszukiwaniu pracy oraz cenione przez pracodawców. Warsztat skierowany do tych osób, które chcą nabyć umiejętności racjonalnego gospodarowania czasem i zwiększyć efektywność swoich...
więcej ...

Zaradna? Odważna? Przedsiębiorcza!

Szkolenie 2017-11-08

Co znaczy przedsiębiorcza, zaradna, odważna, otwarta na wyzwania? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak połączyć pracę zawodową z macierzyństwem, poznać formy przedsiębiorczej aktywności kobiet i sposoby podniesienia kwalifikacji – weź udział w inspiratorium dla kobiet!
więcej ...

Fundusze Europejskie dla firm

Szkolenie 2017-11-07

Prezentacja oferty wsparcia przedsiębiorstw w zakresie rozwoju firmy (badań naukowych i innowacji, działań inwestycyjnych, poszukiwania nowych rynków zbytu, rozwoju kompetencji kadr).
więcej ...

Dobre praktyki we współpracy...

Szkolenie 2017-11-07

Seminarium na temat pozyskiwania funduszy na realizację projektów dotyczących współpracy rozwojowej, metod tworzenia projektów z zakresu innowacji społecznych i narzędzi wspierających tworzenie partnerstw.
więcej ...

Weź wolontariat w swoje ręce

Szkolenie 2017-11-07

Na spotkaniu opowiemy o przygotowaniu i realizacji projektu Wolontariatu Europejskiego z perspektywy organizatora i uczestnika, dającego możliwość wszechstronnego rozwoju osobistego, kompetencji społecznych i międzykulturowych poprzez pobyt w wybranej instytucji za granicą.
więcej ...

Zawodowy Sprzedawca – Negocjator...

Szkolenie 2017-11-07

Jakie są kluczowe są umiejętności profesjonalnego sprzedawcy, dlaczego warto rozwijać się w tym kierunku i jak z sukcesem kierować swoją karierą w sprzedaży będzie można dowiedzieć się na szkoleniu.
więcej ...

Model „Alchemii Biznesu” dla...

Szkolenie 2017-11-07

Alchemia Biznesu to sposób patrzenia na biznes, jako na mieszankę różnych elementów, których prawidłowe dopasowanie tworzy spójną i efektywną całość. Dowiesz się jak analizować każdy z elementów organizacji i identyfikować te obszary, nad którymi warto się skupić, aby firma...
więcej ...

Planowanie kariery zawodowej

Szkolenie 2017-10-03

Aby odnieść sukces zawodowy trzeba odpowiednio zaplanować karierę. Przyjdź na szkolenie i dowiedz się, jak wyznaczyć konkretne cele i co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Uczestnicy szkolenia będą także mieli okazję wypełnić test kompetencji Sheina, który...
więcej ...

Jak wyznaczać cele, czyli chcieć to...

Szkolenie 2017-09-23

Cele są jak kompas w naszym życiu – wyznaczają kurs. Jasne i realne cele sprzyjają osiąganiu tego, co zamierzyliśmy. Jak radzić sobie z ich ustalaniem nauczą nas trenerki Inwestube: Sylwia Bednarek, Anna Klich, Justyna Talaga.
więcej ...

Letnia Szkoła Stewardes i Stewardów...

Szkolenie 2017-06-26

Jeśli lotnictwo to Twoja pasja, marzysz o pracy w chmurach lub siedzibie linii lotniczej, chcesz przygotować się do rekrutacji – zapoznaj się z datami Letniej Szkoły Stewardes i Stewardów Enter Air! Nasi doświadczeni instruktorzy, wprowadzą Cię w świat lotnictwa i odkryją przed Toba...
więcej ...

Nieruchomości, czyli wyższa sztuka...

Szkolenie 2017-06-14

Czy można zarobić na nieruchomościach? Oczywiście, że tak i wcale nie trzeba być developerem. Wystarczy małe, skromne mieszkanko...
więcej ...

Biznes, czyli zainwestuj w pomysł!

Szkolenie 2017-05-29

Jak zainwestować w biznes? Ma to być mój biznes czy biznes kogoś innego? Pomysł rodzi pomysł, a pieniądz rodzi pieniądz. Zobacz, jak można to połączyć.
więcej ...

Pieniądze pracują dla mnie, czyli...

Szkolenie 2017-05-08

11. maja o godz. 8.00 zapraszamy do Czytelni Informacji Biznesowej i Europejskiej WBP w Krakowie na kolejne spotkanie z cyklu „Pieniądze pracują dla mnie, czyli podstawy inwestowania”. Tym razem szkolenie nosi nazwę „Alternatywy 4, czyli co łączy kruszce, alkohol, kamienie szlachetne i...
więcej ...

POROZMAWIAJMY! JAK ROZPOCZĄĆ...

Szkolenie 2017-03-07

Jeżeli poszukujesz sposobów, aby przerwać powtarzające się sytuacje nieporozumień, wzajemnej krytyki, czy oskarżeń w relacjach osobistych lub zawodowych… Jeżeli poszukujesz wskazówek jak rozwiązywać konflikty i ważne jest dla Cebie budowanie relacji opartej na empatii i wzajemnym...
więcej ...

Staże dla absolwentów

Szkolenie 2017-02-27

Firma USBOX zajmuje się logistyką dostaw pomiędzy Ameryką północną a Polską. Nadzorujemy zakupy klientów , realizację kontraktów , magazynowanie na terenie USA/Kanady , dostawy do Polski, odprawy celne , dostawy do odbiorcy. Doradzamy klientom w zakresie najlepszych form dostawy.
więcej ...

Szkolenie - Kwestionariusz...

Szkolenie 2017-01-02

Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych to narzędzie badające rodzaje zainteresowań zawodowych pod kątem wyboru zawodu oraz profilu kształcenia. Po wypełnieniu kwestionariusza uczestnicy będą mogli umówić się na indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym interpretującym wyniki testu.
więcej ...

Szkolenie _EVStart!_ 19 stycznie 2017

Szkolenie 2017-01-02

Spotkanie informacyjne dotyczące Wolontariatu Europejskiego. EVS to wyjątkowe doświadczenie życia i pracy za granicą, szansa rozwoju osobistego, rozwinięcia kompetencji społecznych i międzykulturowych.
więcej ...

Kurs Animatora Czasu Wolnego

Szkolenie 2016-12-22

Baw się, pracuj, zarabiaj jako ANIMATOR CZASU WOLNEGO!
Zapraszamy na kurs Animatora Czasu Wolnego już 21-22.01.2017 w Krakowie!
Kolejna edycja 25-26.02.2017

SPECJALNA CENA DLA STUDENTÓW WSZIB 299 zł zamiast 450!

MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRAKTYK,...
więcej ...

Jak zarządzać finansami, czyli...

Szkolenie 2016-11-24

Poznanie swoich przychodów i kosztów to kluczowy element do sprawnego zarządzania budżetem. Na warsztatach pokażemy Ci dostępne narzędzia, omówimy jedną z wielu strategii, a do Ciebie będzie należał wybór tych elementów, które zastosujesz w swoim życiu.
więcej ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »