Biuro Karier - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Płatny staż w Dziale Controllingu

Firma Valeo Lighting Systems, Chrzanów
ZAPRASZA NA PŁATNY STAŻ - z możliwoscią dłuższej współpracy więcej ...

Dziś jest Piątek 24 Lutego 8141

Oferty szkoleń


Pomnóż umiejętności i...

Szkolenie 2018-02-21

Na szkoleniu dowiesz się, jak zbudować atrakcyjną markę osobistą, poznasz tajniki Personal Brandingu oraz dowiesz się, jak odpowiednio zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej
więcej ...

Pomnóż umiejętności i...

Szkolenie 2018-02-01

Zajęcia skierowane są do osób, które chcą poszerzyć wiedzę o współczesnym rynku pracy, dowiedzieć się, jakie oczekiwania mają pracodawcy, a także poznać sposoby budowania marki osobistej, przewagi konkurencyjnej oraz tajniki Personal Brandingu.
więcej ...

Wolontariat Europejski

Szkolenie 2018-02-01

Zapraszamy osoby w wieku 17-30 lat na spotkanie z praktykiem, który opowie o przygotowaniu i realizacji projektu Wolontariat Europejski z perspektywy organizatora i uczestnika.
więcej ...

Jak współpracować, czyli efekt...

Szkolenie 2018-01-29

Na warsztatach będziemy rozmawiać o tym, co zrobić, żeby współpraca była owocna oraz jakie podjąć kroki, aby osiągnąć porozumienie. W drugiej części spotkania zagramy w grę Cashflow 101, dzięki której nauczymy się podstaw inwestowania w akcje, biznes i nieruchomości.
więcej ...

Warsztaty Renowacyjno-Tapicerskie

Szkolenie 2018-01-12

Będziecie pracować na przygotowanych dla Was krzesłach typu "AGA", które odnowione oczywiście zabieracie z powrotem do domu. Wszystkie materiały potrzebne w trakcie warsztatów są w cenie. Przynosicie tylko własną tkaninę obiciową, taką, która Wam się najbardziej podoba.
więcej ...

Jak sprzedawać, czyli wizerunek jest...

Szkolenie 2017-12-30

Podobno nie da się drugi raz zrobić pierwszego wrażenia, dlatego zawczasu warto zacząć pracować nad własnym wizerunkiem. To nie tylko nasz schludny wygląd, ale także pewność siebie, umiejętność komunikacji.
więcej ...

Planowanie kariery zawodowej

Szkolenie 2017-12-30

Chcesz świadomie zarządzać swoją karierą, a rozwój zawodowy i zadowolenie z pracy są dla ciebie ważne? Zaplanuj swoją karierę! Przyjdź na bezpłatne spotkanie, a poznasz modele kariery i etapy planowania drogi zawodowej. Będziesz miał też okazję wypełnić test określający rodzaj...
więcej ...

Jak myśleć kreatywnie, czyli...

Szkolenie 2017-12-05

Kreatywność to cecha, która posiada każdy z nas. Inspiruj się innymi ludźmi, tym co Cię otacza. Wykorzystuj to na swój użytek. Warto przebywać w kreatywnym i pozytywnym środowisku – to rozwija, inspiruje i wzmacnia!
więcej ...

Sztuka planowania czasu

Szkolenie 2017-11-17

Zarządzanie czasem, dobra organizacja i planowanie działań to umiejętności bardzo przydatne w poszukiwaniu pracy oraz cenione przez pracodawców. Warsztat skierowany do tych osób, które chcą nabyć umiejętności racjonalnego gospodarowania czasem i zwiększyć efektywność swoich...
więcej ...

Zaradna? Odważna? Przedsiębiorcza!

Szkolenie 2017-11-08

Co znaczy przedsiębiorcza, zaradna, odważna, otwarta na wyzwania? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak połączyć pracę zawodową z macierzyństwem, poznać formy przedsiębiorczej aktywności kobiet i sposoby podniesienia kwalifikacji – weź udział w inspiratorium dla kobiet!
więcej ...

Fundusze Europejskie dla firm

Szkolenie 2017-11-07

Prezentacja oferty wsparcia przedsiębiorstw w zakresie rozwoju firmy (badań naukowych i innowacji, działań inwestycyjnych, poszukiwania nowych rynków zbytu, rozwoju kompetencji kadr).
więcej ...

Dobre praktyki we współpracy...

Szkolenie 2017-11-07

Seminarium na temat pozyskiwania funduszy na realizację projektów dotyczących współpracy rozwojowej, metod tworzenia projektów z zakresu innowacji społecznych i narzędzi wspierających tworzenie partnerstw.
więcej ...

Weź wolontariat w swoje ręce

Szkolenie 2017-11-07

Na spotkaniu opowiemy o przygotowaniu i realizacji projektu Wolontariatu Europejskiego z perspektywy organizatora i uczestnika, dającego możliwość wszechstronnego rozwoju osobistego, kompetencji społecznych i międzykulturowych poprzez pobyt w wybranej instytucji za granicą.
więcej ...

Zawodowy Sprzedawca – Negocjator...

Szkolenie 2017-11-07

Jakie są kluczowe są umiejętności profesjonalnego sprzedawcy, dlaczego warto rozwijać się w tym kierunku i jak z sukcesem kierować swoją karierą w sprzedaży będzie można dowiedzieć się na szkoleniu.
więcej ...

Model „Alchemii Biznesu” dla...

Szkolenie 2017-11-07

Alchemia Biznesu to sposób patrzenia na biznes, jako na mieszankę różnych elementów, których prawidłowe dopasowanie tworzy spójną i efektywną całość. Dowiesz się jak analizować każdy z elementów organizacji i identyfikować te obszary, nad którymi warto się skupić, aby firma...
więcej ...

Planowanie kariery zawodowej

Szkolenie 2017-10-03

Aby odnieść sukces zawodowy trzeba odpowiednio zaplanować karierę. Przyjdź na szkolenie i dowiedz się, jak wyznaczyć konkretne cele i co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Uczestnicy szkolenia będą także mieli okazję wypełnić test kompetencji Sheina, który...
więcej ...

Jak wyznaczać cele, czyli chcieć to...

Szkolenie 2017-09-23

Cele są jak kompas w naszym życiu – wyznaczają kurs. Jasne i realne cele sprzyjają osiąganiu tego, co zamierzyliśmy. Jak radzić sobie z ich ustalaniem nauczą nas trenerki Inwestube: Sylwia Bednarek, Anna Klich, Justyna Talaga.
więcej ...

Letnia Szkoła Stewardes i Stewardów...

Szkolenie 2017-06-26

Jeśli lotnictwo to Twoja pasja, marzysz o pracy w chmurach lub siedzibie linii lotniczej, chcesz przygotować się do rekrutacji – zapoznaj się z datami Letniej Szkoły Stewardes i Stewardów Enter Air! Nasi doświadczeni instruktorzy, wprowadzą Cię w świat lotnictwa i odkryją przed Toba...
więcej ...

Nieruchomości, czyli wyższa sztuka...

Szkolenie 2017-06-14

Czy można zarobić na nieruchomościach? Oczywiście, że tak i wcale nie trzeba być developerem. Wystarczy małe, skromne mieszkanko...
więcej ...

Biznes, czyli zainwestuj w pomysł!

Szkolenie 2017-05-29

Jak zainwestować w biznes? Ma to być mój biznes czy biznes kogoś innego? Pomysł rodzi pomysł, a pieniądz rodzi pieniądz. Zobacz, jak można to połączyć.
więcej ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »