Biuro Karier - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Programista .Net/Web

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT – od ponad 20 lat projektujemy i wdrażamy autorskie systemy, a także świadczymy usługi... więcej ...

Dziś jest Niedziela 22 Października 2017

Oferty szkoleń


Planowanie kariery zawodowej

Szkolenie 2017-10-03

Aby odnieść sukces zawodowy trzeba odpowiednio zaplanować karierę. Przyjdź na szkolenie i dowiedz się, jak wyznaczyć konkretne cele i co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Uczestnicy szkolenia będą także mieli okazję wypełnić test kompetencji Sheina, który...
więcej ...

Jak wyznaczać cele, czyli chcieć to...

Szkolenie 2017-09-23

Cele są jak kompas w naszym życiu – wyznaczają kurs. Jasne i realne cele sprzyjają osiąganiu tego, co zamierzyliśmy. Jak radzić sobie z ich ustalaniem nauczą nas trenerki Inwestube: Sylwia Bednarek, Anna Klich, Justyna Talaga.
więcej ...

Letnia Szkoła Stewardes i Stewardów...

Szkolenie 2017-06-26

Jeśli lotnictwo to Twoja pasja, marzysz o pracy w chmurach lub siedzibie linii lotniczej, chcesz przygotować się do rekrutacji – zapoznaj się z datami Letniej Szkoły Stewardes i Stewardów Enter Air! Nasi doświadczeni instruktorzy, wprowadzą Cię w świat lotnictwa i odkryją przed Toba...
więcej ...

Nieruchomości, czyli wyższa sztuka...

Szkolenie 2017-06-14

Czy można zarobić na nieruchomościach? Oczywiście, że tak i wcale nie trzeba być developerem. Wystarczy małe, skromne mieszkanko...
więcej ...

Biznes, czyli zainwestuj w pomysł!

Szkolenie 2017-05-29

Jak zainwestować w biznes? Ma to być mój biznes czy biznes kogoś innego? Pomysł rodzi pomysł, a pieniądz rodzi pieniądz. Zobacz, jak można to połączyć.
więcej ...

Pieniądze pracują dla mnie, czyli...

Szkolenie 2017-05-08

11. maja o godz. 8.00 zapraszamy do Czytelni Informacji Biznesowej i Europejskiej WBP w Krakowie na kolejne spotkanie z cyklu „Pieniądze pracują dla mnie, czyli podstawy inwestowania”. Tym razem szkolenie nosi nazwę „Alternatywy 4, czyli co łączy kruszce, alkohol, kamienie szlachetne i...
więcej ...

POROZMAWIAJMY! JAK ROZPOCZĄĆ...

Szkolenie 2017-03-07

Jeżeli poszukujesz sposobów, aby przerwać powtarzające się sytuacje nieporozumień, wzajemnej krytyki, czy oskarżeń w relacjach osobistych lub zawodowych… Jeżeli poszukujesz wskazówek jak rozwiązywać konflikty i ważne jest dla Cebie budowanie relacji opartej na empatii i wzajemnym...
więcej ...

Staże dla absolwentów

Szkolenie 2017-02-27

Firma USBOX zajmuje się logistyką dostaw pomiędzy Ameryką północną a Polską. Nadzorujemy zakupy klientów , realizację kontraktów , magazynowanie na terenie USA/Kanady , dostawy do Polski, odprawy celne , dostawy do odbiorcy. Doradzamy klientom w zakresie najlepszych form dostawy.
więcej ...

Szkolenie - Kwestionariusz...

Szkolenie 2017-01-02

Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych to narzędzie badające rodzaje zainteresowań zawodowych pod kątem wyboru zawodu oraz profilu kształcenia. Po wypełnieniu kwestionariusza uczestnicy będą mogli umówić się na indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym interpretującym wyniki testu.
więcej ...

Szkolenie _EVStart!_ 19 stycznie 2017

Szkolenie 2017-01-02

Spotkanie informacyjne dotyczące Wolontariatu Europejskiego. EVS to wyjątkowe doświadczenie życia i pracy za granicą, szansa rozwoju osobistego, rozwinięcia kompetencji społecznych i międzykulturowych.
więcej ...

Kurs Animatora Czasu Wolnego

Szkolenie 2016-12-22

Baw się, pracuj, zarabiaj jako ANIMATOR CZASU WOLNEGO!
Zapraszamy na kurs Animatora Czasu Wolnego już 21-22.01.2017 w Krakowie!
Kolejna edycja 25-26.02.2017

SPECJALNA CENA DLA STUDENTÓW WSZIB 299 zł zamiast 450!

MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRAKTYK,...
więcej ...

Jak zarządzać finansami, czyli...

Szkolenie 2016-11-24

Poznanie swoich przychodów i kosztów to kluczowy element do sprawnego zarządzania budżetem. Na warsztatach pokażemy Ci dostępne narzędzia, omówimy jedną z wielu strategii, a do Ciebie będzie należał wybór tych elementów, które zastosujesz w swoim życiu.
więcej ...

Zaloguj się do pracy

Szkolenie 2016-11-05

Poszukujesz pracy? Zastanawiasz się nad wyborem twojej ścieżki kariery? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać możliwości internetu przy wyborze zawodu, jak może ci on pomóc w znalezieniu pracy, gdzie szukać wiarygodnych ofert pracy - przyjdź na warsztaty.

więcej ...

Dobre CV i list motywacyjny

Szkolenie 2016-11-05

Masz wątpliwości czy twoje CV i list motywacyjny są dobrze przygotowane? Zapraszamy na indywidualne konsultacje. Weź ze sobą wydrukowane CV i/lub list motywacyjny, a my odpowiemy na wszystkie pytania z nimi związane, powiemy ci czy są poprawne oraz doradzimy jak je ulepszyć.
więcej ...

Efektywność osobista na co dzień i...

Szkolenie 2016-11-05

Jeżeli chciałbyś, aby doba liczyła więcej niż 24 godziny, masz zbyt dużo do zrobienia i nie wiesz za co się zabrać, to szkolenie może się okazać dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Poznasz na nim skuteczne narzędzia planowania i organizowania czasu oraz zarządzania projektami.
więcej ...

Dlaczego startupy upadają? Jak...

Szkolenie 2016-11-05

Na szkoleniu będzie można zapoznać się z Metodą LEAN Startup - czyli dowiedzieć się jak wykorzystać metody eliminacji marnotrawstwa i ciągłe udoskonalanie procesów w projektach innowacyjnych oraz jak można zminimalizować koszt i ryzyko wprowadzania innowacji.
więcej ...

Jak stać się...

Szkolenie 2016-11-05

Przedsiębiorczość masz we krwi, to ona sprawia, że dokonujesz często rzeczy niemożliwych. Ale biznes to nie tylko pieniądze, więc warto skupić się na kluczowych elementach, które pomogą Ci zostać przedsiębiorcą – liderem.
więcej ...

50 dni w roku - jak zbudować biznes,...

Szkolenie 2016-11-05

Spotkanie na temat budowania w swoim życiu takiego biznesu, który nie pochłania nam całego dostępnego czasu. Omówimy najważniejsze zagadnienia związane z doborem działalności, zdobywaniem i utrzymywaniem klientów, organizowaniem sobie pracy.
więcej ...

Zagraj w biznes! Ekonomiczne gry...

Szkolenie 2016-11-05

Ekonomia i biznes na wesoło. Jak najlepiej poznać podstawowe mechanizmy rządzące światem biznesu? Grając w biznesowe planszówki!
więcej ...

Rewolucja w finansach z Cashflow 101!

Szkolenie 2016-10-11

Zapraszamy na szkolenie "Jak zarabiać, czyli inwestowanie od podstaw" z cyklu "Rewolucja w finansach z Cashflow 101!". Na spotkaniu dowiesz się, jak znaleźć dochodowe zajęcie dla swoich pieniędzy i będziesz mógł zagrać w ekonomiczną grę planszową Cashflow 101.
więcej ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »