1 lut '18

Oferta kreatywnych praktyk

SZUKAMY AMBITNYCH, PRACOWITYCH OSÓB.

Konsekwentnie realizujesz swoje cele, krok po kroku, wiesz, że sukcesu nie buduje się w pięć minut?
Ciągle chcesz być lepszy/lepsza od siebie wczoraj?
Chcesz pracować w pełnym pozytywnej energii zespole i rozwijać się pod skrzydłami Anety Wątor – trenerki Kaizen, organizatorki spotkań Kobieta w biznesie?
Jeśli pomyślałeś/pomyślałaś: TAK, TO O MNIE, to zapraszam Cię na staż do świata Kaizen.
Za parę miesięcy zaskoczy Cię przemiana, jaką przeszedłeś/przeszłaś.

Rozwijamy się i szukamy do naszego zespołu kolejnych osób.
SZUKAMY AMBITNYCH, PRACOWITYCH OSÓB NA STANOWISKA:

1. .Informatyk, osoba umiejąca wykonywać strony internetowe
(wraz z CV i listem motywacyjnym wyślij linki do kilku stron, które wykonałeś/wykonałaś)

2. Fanatyk obróbki filmów, osoba uwielbiająca kanał YouTube
(wraz z CV i listem motywacyjnym wyślij linki do kilku filmów, które wykonałeś/wykonałaś)

3. Social Media Lover, osoba, która potrafi rozwijać strony na Facebooku i Instagramie, uwielbia grafikę i potrafi robić profesjonalne projekty graficzne
( wraz z CV i listem motywacyjnym wyślij linki do kilku stron które wykonałeś/wykonałaś)

4. Mistrz sprzedaży – telemarketer, osoba uwielbiająca kontakt z klientami i rozmowy telefoniczne
(Nie masz w tym wprawy, ale jesteś chętna/chętny do nauki? Świetnie, przygotujemy Cię do wszystkiego od podstaw).

Co jest dla nas ważne?
Zaangażowanie, pracowitość, pozytywne nastawienie, pokora, uprzejmość, odpowiedzialność, dokładność, inteligencja, chęć do nauki.

Jak będzie wyglądać Twoja praca?
Pracujemy od 9.00 do 17.00 w naszym biurze w Krakowie. 1–2 razy w miesiącu w czwartki organizujemy spotkania Kobieta w biznesie (www.kobietawbiznesie.pl) w godz. 17.00–21.00 w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie (będzie nam miło, jeśli będziesz podróżować wraz z nami).

Forma zatrudnienia:
staż lub praktyka studencka.

Inne przydatne informacje:
Będziesz pracować z 2–3 kobietami w Krakowie. Daria zaopiekuje się Tobą i dopilnuje, abyś szybko wdrożył/wdrożyła się do nowych obowiązków. Ewelina będzie wpadać od czasu do czasu, by zarazić Cię pozytywną energią i pomóc w zwiększeniu pewności siebie i ulepszeniu sprzedaży. Aneta będzie kontrolować Twoje postępy, obserwować efekty pracy i wspierać w doskonaleniu umiejętności.

Co musisz o nas wiedzieć:
Koniecznie musisz przejrzeć strony www.anetawator.pl www.kobietawbiznesie.pl i portale: Facebook AnetaMotiwator
Facebook kobieta w biznesie
Instagram kobieta w biznesie
Instagram anetamotiwator ,
aby wiedzieć, o czym się zajmujemy.

Jak się zgłosić?
Wyślij mail na adres: biuro@kobietawbiznesie.pl,
wpisując w tytule: „REKRUTACJA STAŻ
lub REKRUTACJA PRAKTYKA STUDENCKA
i nazwę stanowiska (w zależności, na którą z opcji się decydujesz) do dnia 16.03.2018 r.

Do maila dodaj:
1. List motywacyjny (napisz, dlaczego powinnyśmy wybrać Ciebie).
2. Twoje zdjęcie.
3. CV, jeśli je posiadasz.
4. Opisz krótko Twoje pasje, zainteresowania oraz doświadczenie.
5. Mile widziany filmik, aby jeszcze bardziej nas zachęcić do kontaktu.

Odpowiedzi na pytania, które mogą Ci się nasunąć:
– prawo jazdy mile widziane, choć niekonieczne,
– ukończone studia – niekonieczne,
– języki obce – mile widziany angielski, choć niekonieczny,
– jeśli będzie to Twoja pierwsza praca w życiu – nie ma problemu 🙂

Aha, i nie zapomnij napisać, dlaczego właśnie Ty chcesz się rozwijać pod skrzydłami Anety Wątor.
Wiem, że jesteś ambitny, kreatywny i szybko się uczysz, zaskocz mnie czymś. Powodzenia 🙂