25 Mar '21

Charyzmatyczny przedsiębiorca – czy pragnienia są dobre w biznesie?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 25/03/2021
10:00 - 10:50

Pragnienia, które w potocznym języku są po prostu marzeniami, a te każdy nosi w sobie.

Stanowią one siłę napędową życia. Pozwalają precyzować cele i piąć się w górę.

Charyzmatyczny przedsiębiorca to człowiek, który wie kim jest, czego chce i zna swoją misję.

Podczas spotkania opowiem wam historie przedsiębiorców, których marzenia wpłynęły na rzeczywistość w której żyjemy. Nauczę was jak urzeczywistniać swoje marzenia.

Prowadzący: dr Magdalena Kowalska-Musiał

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pracę doktorską z zakresu marketingu relacji obroniła w 2011 roku. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół pomiaru i analizy sieci relacji oraz kształtowania tożsamości przedsiębiorstw i osób (storytelling) w mediach, w tym w mediach społecznościowych. Od 1999 roku związana z Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie, tutaj prowadząc ćwiczenia i wykłady odkryła swoją pasję życiową, jaką jest identyfikacja trwałych wartości w marketingu. Od 2018 r jest członkiem Akademii Stylu.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.