5 Mar '20

CV „szyte na miarę”, czyli jak zaprojektować efektywne Curriculum Vitae i dostać pracę marzeń?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 05/03/2020

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Warsztat skierowany do wszystkich aktywnych poszukiwaczy pracy, osób rozpoczynających swoją ścieżkę kariery zawodowej jak również do „weteranów”,

którzy są na etapie zmiany dotychczasowej pracy zawodowej na „coś” zupełnie nowego.

Głównym celem warsztatu jest udzielenie uczestnikom warsztatu wskazówek co powinno zawierać poprawnie napisane C.V,

aby było ono na tyle „atrakcyjne” dla potencjalnego pracodawcy, że zaowocuje zaproszeniem na kolejny etap rekrutacji, czyli – rozmowę kwalifikacyjną

Prowadzący: Magdalena Knapik- Woch
Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant, specjalista
ds. szkoleń. Doradca Zawodowy. Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZIB w Krakowie. Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZIB w Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/ biznes konsultant metodologii Akademii Career Design. Specjalista ds. personalnych.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.