25 Mar '21

Czy jesteś bohaterem? Opowiedz swoją historię według schematu J. Campbella.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 25/03/2021

Czy istnieje łącznik pomiędzy historią Odyseusza i Mulan?

Czy dostrzegasz w legendach schemat opowieści? Czy chcesz przedstawić historię swojego życia tak jak opowieść o Spidermenie, Thorze, Jamesie Bondzie czy Katniss Everdeen?

Podczas warsztatu poznasz elementy struktury opowieści. Wykorzystaj je w stworzeniu swojej historii i zaprezentowania siebie podczas ważnego spotkania.

Prowadzący: dr Magdalena Kowalska-Musiał

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pracę doktorską z zakresu marketingu relacji obroniła w 2011 roku. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół pomiaru i analizy sieci relacji oraz kształtowania tożsamości przedsiębiorstw i osób (storytelling) w mediach, w tym w mediach społecznościowych. Od 1999 roku związana z Wyższą Szkołą Zarządzania i Bankowości w Krakowie, tutaj prowadząc ćwiczenia i wykłady odkryła swoją pasję życiową, jaką jest identyfikacja trwałych wartości w marketingu. Od 2018 r jest członkiem Akademii Stylu.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.