25 Mar '21

„Dobre pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz”, czyli rozmowa kwalifikacyjna od kuchni.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 25/03/2021
10:00 - 10:50

Celem warsztatu jest przekazanie cennej wiedzy jak zarządzać swoim wizerunkiem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak przygotować się do rozmowy o pracę. Jak zachowywać się i reagować w trudnych sytuacjach?

O czym warto pamiętać podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a co lepiej pominąć?

Prowadzący: Magdalena Knapik-Woch

Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant, specjalista
ds. szkoleń. Doradca Zawodowy. Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZIB w Krakowie. Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZIB w Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/ biznes konsultant metodologii Akademii Career Design. Specjalista ds. personalnych.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.