5 Mar '20

„Dobre rady” czy sprawdzony patent na udaną rozmowę kwalifikacyjną.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 05/03/2020

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Celem warsztatu jest przekazanie cennej wiedzy jak zarządzać swoim wizerunkiem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak przygotować się do rozmowy o pracę. Na co zwrócić w szczególności uwagę i czego „nie wypada” robić podczas interview.

Jak pytać i odpowiadać na trudne pytania, takie jak np. „ Ile chciałby pan/pani zarabiać?”

Jak zachowywać się i reagować w trudnych sytuacjach?

Wiedza merytoryczna, poparta zadaniami warsztatowymi.

Uczestnicy warsztatu podczas aktywnego udziału w ćwiczeniach symulacyjnych będą budować swój wizerunek i pewność siebie

Prowadzący: Magdalena Knapik- Woch
Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant, specjalista
ds. szkoleń. Doradca Zawodowy. Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZIB w Krakowie. Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZIB w Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/ biznes konsultant metodologii Akademii Career Design. Specjalista ds. personalnych.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.