10 lip '24

Data/Czas
Date(s) - 10/07/2024
10:30 - 13:30

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości wraz z międzynarodową korporacją Aon zaprasza na Dzień Otwarty Aon & WSZiB.

Dzień Otwarty Aon & WSZiB odbędzie się 10 lipca 2024 o godzinie 10:30 w siedzibie korporacji Aon przy ul. Powstańców Wielkopolskich 13G. Wydarzenie jest skierowane głównie do osób zainteresowanych ofertą studiów dualnych.
Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej na temat studiów dualnych, bliżej poznać specyfikę pracy w międzynarodowej korporacji oraz porozmawiać ze studentami WSZiB oraz pracownikami Aon. Nie zabraknie także miejsca na poczęstunek oraz zwiedzanie budynku.

Ilość miejsc ograniczona.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres kariery@wszib.edu.pl lub telefonicznie 12 635 68 10.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.