25 marzec '21

Postaw na Siebie, czyli jak zbudować skuteczne CV?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 25/03/2021
12:00 - 12:50

Warsztat skierowany do wszystkich poszukiwaczy pracy marzeń. Do osób, które są na początku drogi zawodowej  oraz tych co marzą o zmianach i są na „zakręcie zawodowym”. Głównym celem warsztatu jest udzielenie uczestnikom warsztatu wskazówek jak dobrze konstruować CV, aby było ono na tyle „atrakcyjne”  dla potencjalnego pracodawcy, że zaowocuje  zaproszeniem na kolejny etap rekrutacji, czyli – rozmowę kwalifikacyjną.

Prowadzący: Magdalena Knapik-Woch

Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant, specjalista
ds. szkoleń. Doradca Zawodowy. Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZIB w Krakowie. Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZIB w Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/ biznes konsultant metodologii Akademii Career Design. Specjalista ds. personalnych.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.