5 Mar '20

„Poznaj siebie.” Niezbędna wiedza, aby odkryć „Co chcę robić w życiu?”

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 05/03/2020

WSZiB Kraków

Warsztat skierowany do wszystkich aktywnych poszukiwaczy pomysłu na siebie, osób chcących lepiej zrozumieć siebie i odkryć swój potencjał.

Głównym celem warsztatu jest udzielenie uczestnikom warsztatu wsparcia w poznawaniu siebie, wzmocnienie swojego poczucia wartości ,próba poszukiwania odpowiedzi na pytania:

„Co lubię robić?,

„Co mnie „kręci?”,

„Co jest moją mocną stroną?”

Prowadzący: Magdalena Knapik- Woch
Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant, specjalista
ds. szkoleń. Doradca Zawodowy. Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZIB w Krakowie. Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZIB w Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/ biznes konsultant metodologii Akademii Career Design. Specjalista ds. personalnych.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.