25 Mar '21

Publiczne wystąpienie – jak się do niego przygotować?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 25/03/2021
12:00 - 12:50

Publiczne wystąpienia to bardzo ważny element nie tylko w wielu zawodach, ale też w życiu codziennym, np. podczas odpowiedzi w szkole, egzaminów na studiach, rozmów kwalifikacyjnych do pracy. Na atrakcyjność wystąpienia składa się wiele elementów – od naszego wyglądu, znajomości tematu, o którym mówimy, po sposób mówienia, opanowanie tremy i atmosferę jaką udało nam się wytworzyć podczas rozmowy czy prezentacji. Zatem kluczową kwestią dla każdej osoby chcącej zainteresować swą publiczność staje się właściwe przygotowanie prezentacji.

Prowadzący: dr inż. Dominika Woźny

Doktor nauk ekonomicznych, Prodziekan Wydziału Zarządzania, Finansów i Informatyki WSZiB w Krakowie, wykładowca przedmiotów związanych z zarządzaniem i marketingiem. Swoje zainteresowania badawcze koncentruje głównie wokół zachowań nabywców oraz czynników je kształtujących.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.