5 Mar '20

Ścieżka kariery w agencjach reklamowych i reklamie.

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 05/03/2020

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Temat wykładu będzie dotyczył ścieżek kariery i możliwości w branży reklamowej.

Jak znaleźć pomysł na siebie lub swoją firmę.

Skąd czerpać inspirację, wiedzę i jakie narzędzia mogą nam się przydać.

Jak i z kim budować relację

Prowadzący:

Przemysław Kołsut– pasjonat Google Ads i pizzy. Dlatego pomaga innym rozwijać biznes z wykorzystaniem reklamy internetowej i prowadzi pizzerię na krakowskim Kazimierzu.

Z branżą reklamy internetowej związany od ponad 12 lat. Prowadzi szkolenia z Google Ads, Google Analytics.

Absolwent Oxford Brookes University. Bachelor of Arts i Master of Science z kierunku reklamy.

Tomasz Kolbusz– urodzony handlowiec z zamiłowaniem do sportu. Swój czas dzieli między przygotowywanie skutecznych kampanii sprzedażowych online i offline a aktywność fizyczną.
Z biznesem związany ponad 7 lat nieprzerwanie pracując z klientem oraz działami sprzedaży. Prowadzi szkolenia sprzedażowe oraz obsługi kluczowych partnerów biznesowych.

Firma Sirus.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.