25 marzec '21

„Zacznij od siebie! Poznaj siebie! Odkryj co Cię kręci zawodowo?

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 25/03/2021
11:00 - 11:50

Warsztat skierowany do wszystkich aktywnych poszukiwaczy pomysłu na siebie, osób chcących lepiej zrozumieć siebie i odkryć swój potencjał.

Głównym celem warsztatu jest udzielenie uczestnikom warsztatu wsparcia w poznawaniu siebie, wzmocnienie swojego poczucia wartości ,próba poszukiwania odpowiedzi na pytania: „Co lubię robić?, „Co mnie „kręci?”, „Co jest moją mocną stroną?”.

Prowadzący: Magdalena Knapik-Woch

Z zamiłowania do pracy z ludźmi: trener, szkoleniowiec, projektant kariery/biznes konsultant, specjalista
ds. szkoleń. Doradca Zawodowy. Absolwentka wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych o specjalizacji – Zarządzanie Zasobami Ludzkimi WSZiB w Krakowie. Na stałe związana ze Studenckim Kołem Naukowym Negocjacji BATNA działającym przy WSZiB w Krakowie. Certyfikowany projektant kariery/ biznes konsultant metodologii Akademii Career Design. Specjalista ds. personalnych.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.