Młodszy specjalista ds. zakupów z j. niemieckim (m/k)

  • Praca
  • Kraków

CPL Jobs

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Kontakty z dostawcami w j. niemieckim.
  • Wykonywanie standardowych czynności związanych z zamówieniami i wyjaśnianiem kwestii operacyjnych.
  • Terminowe i dokładne przetwarzanie transakcji R2P (Requisition-2-Procure) zgodnie z wewnętrznymi procedurami operacyjnymi.
  • Kompletowanie faktur, sprawdzanie czy są poprawnie wystawione.
  • Przyczynianie się do ciągłego doskonalenia procesów.
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
  • Wysokie umiejętności organizacyjne.
  • Chęci do nauki i rozwoju.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie;
  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.)
  • Zdobycie cennego doświadczenia i przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres:

aplikacje@wszib.edu.pl

z tematem: nr ref: WSZIB/92/p/2019

Aby aplikować, prześlij swoje dane e-mailem na katarzyna.orlikowska@cpljobs.pl