Pracownik ochrony z angielskim

  • Praca
  • Kraków

Sanpro Consulting BPO

Sanpro Consulting BPO Sp. z O.O. S.K. (nr cert. 13953), będąca częścią Grupy Impel, dla swojego Klienta- poszukuje:

PRACOWNIK OCHRONY Z ANGIELSKIM
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie obiektu;
• ochrona mienia znajdującego się w budynku;
• ochrona obiektu, pomieszczeń i urządzeń przed dostępem do nich osób nieuprawnionych;
• prowadzenie dokumentacji w formie elektronicznej;
• obsługa komputera.

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego(poziom min. B2)- warunek konieczny;
• wysoko rozwinięta kultura osobista;
• kreatywność i dynamika w podejmowaniu działań;
• obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
• pracę w biurowcu dla jednego z najbardziej prestiżowych klientów na świecie;
• darmowe wyżywienie podczas służby;
• bezpłatne umundurowanie i wyposażenie;
• pracę w międzynarodowym środowisku;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza kontaktowego.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko pracy Pracownik ochrony z angielskim oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85/87

Prosimy o przesłanie CV na adres:

aplikacje@wszib.edu.pl

z tematem: nr ref: WSZIB/90/p/2019

Aby aplikować, prześlij swoje dane e-mailem na aplikacje@wszib.edu.pl