20 maj '14

Wciąż możesz zostać Ambasadorem!

Nie zdążyłeś aplikować? Nic straconego! PwC przedłuża termin przyjmowania zgłoszeń do Programu Ambasador PwC i „Grasz o staż” do 31 maja.
Jeśli jesteś studentem studiów pierwszego stopnia, studentem I roku studiów uzupełniających magisterskich lub studentem I, II, III lub IV roku jednolitych studiów magisterskich, studiujesz finanse, ekonomię, IT lub kierunek pokrewny, ale to dla Ciebie za mało i chcesz zdobyć nowe, cenne doświadczenie – dołącz do nas!
Jako ambasador będziesz przygotowywać akcje promocyjne na swojej uczelni, warsztaty i spotkania z ekspertami PwC, pomagać przy organizowaniu Dni Otwartych firmy, a przede wszystkim zobaczysz jak funkcjonuje międzynarodowa firma oraz poznasz fantastycznych ludzi.
Aplikuj już teraz!
1. Wejdź na www.pwc.pl/kariera (nr ref.: CS1622)
2. Wypełnij kwestionariusz i wgraj swoje CV.
3. Weź udział w Centrum Oceny.
4. Zostań Ambasadorem PwC i „Grasz o staż”.
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31 maja 2014.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com.