23 wrz '16

Stypendium z Wyboru

Zdobądź 5 000 złotych na rozwój swojej zawodowej pasji – weź udział w Stypendium z Wyboru

Chcesz się rozwijać zawodowo, ale brakuje Ci odwagi i odpowiedniego wsparcia finansowego? Teraz masz szansę zrealizować swoje marzenie – 26 września rusza V edycja Stypendium z Wyboru, programu, w ramach którego możesz zdobyć nawet 5 000 zł dofinansowania na swój projekt.

Stypendium z Wyboru to program stypendialny skierowany do studentów i absolwentów, którzy ukończyli studia nie później niż 12 miesięcy temu. Do 8 listopada można zgłaszać projekty związane z edukacją lub rozwojem zawodowym i zdobyć dofinansowanie na ich realizację. Uczestnicy mogą się zgłosić poprzez formularz na stronie www.stypendiumzwyboru.pl.

W Stypendium z Wyboru nie liczą się wyniki w nauce ani sytuacja materialna uczestnika, ale pasja i kreatywna jej prezentacja. Nagrodzonych zostanie od kilku do kilkunastu projektów, które otrzymają największą liczbę głosów internautów w drugim etapie programu.

Stypendium z Wyboru składa się z dwóch etapów:
1. Etap zgłoszeń projektów: 26 września – 8 listopada
2. Etap głosowania internautów: 21 listopada – 5 grudnia

Zwycięzcy programu zostaną ogłoszeni 20 grudnia 2016.

Więcej informacji na temat Stypendium z Wyboru znaleźć można na