20 maj '22

Co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz pracę?

Wakacje to dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów uczelni wyższych idealny czas na to, by rozpocząć staż lub pracę. Pierwsze kroki na rynku pracy wiążą się jednak z wieloma niewiadomymi. Zastanawiasz się, jaki rodzaj umowy będzie dla Ciebie najlepszy? Masz wątpliwości dotyczące przepisów prawa pracy?

Już 25 maja (środa) zapraszamy na darmowy webinar “Prawo pracy – co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz staż lub pracę?”, organizowany wspólnie z ABB. Podczas spotkania ekspertki ABB odpowiedzą m.in. na pytania takie jak:

• czym różnią się rodzaje umów,
  • jak staż pracy wpływa na ilość przysługujących Ci dni urlopowych,
  • w jaki sposób wyliczyć długość okresu wypowiedzenia.

Webinar to również doskonała okazja do tego, by zapytać o nurtujące Cię kwestie związane z rozpoczęciem pracy lub stażu. Wejdź na rynek pracy pewnym krokiem, bez stresu i niepewności!

Startujemy o godz. 17:00. Zapisy trwają: https://buff.ly/3kIbIPI.