Młodszy Doradca Finansowy

• Praca

Poznaj Phinance S.A.

Doradztwo finansowe to nasza specjalność! Jesteśmy jedną z największych i najprężniej działających firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Naszą misją jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i spokoju naszym klientom. Jej wypełnianie świetnie nam idzie: od ponad 20 lat jesteśmy liderem na rynku doradztwa finansowego.

Chcesz do nas dołączyć, zostać Młodszym Doradcą Finansowym i oferować sprawdzone rozwiązania finansowe? Jesteś w dobrym miejscu!

Spójrz na liczby
Pracuje u nas 1600 wykwalifikowanych specjalistów, w 60 oddziałach w całej Polsce, pracujących na 990 produktach finansowych. Współpracuje z nami 100 instytucji finansowych i zaufało nam ponad 650 000 klientów

Oferta jest skierowana zarówno do osób z doświadczeniem w branży finansowej, chcących rozszerzyć swój wachlarz produktów, jak i osób, które pracowały już w obsłudze klienta i chciałyby zmienić branżę na finansową.

Twój rozwój to Nasz rozwój, dlatego oferujemy:

• Na samym początku cykl wdrożeniowy trwający 3 miesiące (zdobędziesz wiedzę z wielu działów finansowych)
  • Umowę o współpracę lub zlecenie/B2B
  • Przejrzysty system wynagradzania (od wsparcie finansowe na okres wdrożenia 12 miesiące oraz premie produktowe)
  • Profesjonalne szkolenia zakończone certyfikatami
  • Cenne licencje produktowe
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany indywidualnie
  • Pracę w najlepszym oddziale Phinance z doświadczonymi Doradcami
  • Wsparcie bezpośredniego Menagera w każdym momencie wdrożenia
  • Narzędzia pracy (platformy do pracy on-line, system CRM)
  • Rozwój zawodowy wg różnych ścieżek kariery
  • Możliwość szybkich awansów
  • Pozytywna atmosfera i pomoc współpracowników
  • Liczne konkursy motywacyjne – (nagrody rzeczowe oraz wyjazdy zagraniczne na koszt firmy! Z nami zwiedzisz najdalsze zakątki świata)
  • Benefity (Karta Multisport, kawa/herbata w biurze)
  • Najlepsze integracje

Na tym stanowisku oczekujemy od Ciebie:

• Wysokiej kultury osobistej
  • Zdolności przywódczych
  • Nastawienia na cel i realizację celu
  • Komunikatywności
  • Umiejętności analitycznych
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Minimum wykształcenia średniego
  • Studenci – min. 3 rok studiów
  • Znajomość języka polskiego w stopniu zaawansowanym (C2) lub ojczystym

Twoim zadaniem będzie:

• Analiza potrzeb klienta indywidualnego/biznesowego (prowadzenie konsultacji na żywo/online w zakresie finansów osobistych)
  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania finansowego zgodnie ze standardami firmy
  • Doradztwo w zakresie produktów finansowych
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Phinance
  • Stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV poprzez formularz rekrutacyjny: https://phinance.elevato.net/pl/mlodszy-doradca-finansowy,ja,330.

Tel.: + 48 884 996 684
Adres: al. Daszyńskiego 30/12, 31-534 Kraków

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja.krakow7@phinance.pl