„Pomysł na Biznes Roku 2006” – III konkurs na biznesplany
I Ty możesz zostać rekinem biznesu. Łatwiej niż Ci się wydaje.
Wystarczy do 15 grudnia spisać swój pomysł na biznes na maksymalnie 3 stronach i wysłać do oceny kapitule III edycji konkursu na biznesplany.
Dzięki udziałowi w konkursie można rozpocząć prowadzenie firmy bez pisania biurokratycznych formularzy i obszernych biznesplanów na najkorzystniejszych warunkach w Polsce w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.
Na najlepszych czekają również nagrody od mobilnego biura po stypendia, konsultacje i przelot śmigłowcem ze Zbigniewem Niemczyckim.
Informacje o konkursie, formularz oraz 5 kroków, które należy wykonać, aby wygrać znajdziesz na stronie www.biznesplany.pl
W poprzednich dwóch edycjach konkursu udział wzięło ponad 1000 przedsiębiorczych młodych osób, większość z nich realizowała następnie w AIP swoje biznesowe plany i obecnie odnosi bardzo duże sukcesy w biznesie.
Dołącz do nich i przekonaj się sam jak łatwo można realizować swoje marzenia.
„Pomysł na Biznes Roku 2006” – III konkurs na biznesplany w AIP
Kto może wziąć udział w konkursie?
· osoby do 30 roku życia, które chcą prowadzić własną firmę
Jaki jest cel konkursu?
· zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do zakładania własnych firm
· powstanie w Inkubatorach około 100 nowych firm, założonych przez młodych ludzi. Młoda osoba w AIP może w najprostszy, najtańszy oraz najmniej ryzykowny w Polsce sposób zacząć prowadzić własną firmę.
Jak wziąć udział w konkursie?
· należy spisać swój pomysł na biznes na max 3 stronach A4 i przesłać na adres konkurs@biznesplany.pl do 15 grudnia 2006r.
Jakie są nagrody w konkursie?
· Nagroda Główna:
1. Tytuł „Pomysł na Biznes Roku 2006” oraz mosiężna statuetka o wartości 2 000 zł
2. Mobilne biuro (notebook, telefon, Internet bezprzewodowy) o wartości około 8 000 zł,
3. Indywidualne konsultacje Zbigniewa Niemczyckiego – prezesa Curtis + wspólny lot śmigłowcem
4. Biznesowe studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW o wartości 6 000 zł
5. Indywidualne konsultacje ekspertów Ernst&Young o wartości 1 000 zł/godz.
· Możliwość założenia i prowadzenia firmy w AIP
· Nagrody rzeczowe i stypendia finansowe na otworzenie własnej firmy ufundowane przez Pocztę Polską, Pocztex, BRE Bank, Kerten, Ernst&Young i BCC
· 100 indywidualnych konsultacji Ernst&Young i udział w szkoleniach
· Promocja laureatów w mediach i wiele innych nagród
Jakie są efekty poprzednich edycji konkursu?
· w I konkursie udział wzięło 140 osób, w II – ponad 600
· w ramach konkursu ponad 200 osób założyło własny biznes w AIP
· laureaci konkursu i nie tylko z powodzeniem prowadzą własne biznesy w AIP, osiągają wysokie dochody, zatrudniają dodatkowe osoby – są to m.in. Moka Design z Gdańska (projektowanie wnętrz i dekoracji, porcelany), Vivento Infobrokers z Warszawy (wyszukiwanie informacji gospodarczej), Mebel Projekt (projektowanie i sprzedaż nowoczesnych łóżek)
Czym są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości?
· W ramach fundacji AIP działa 18 Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na uczelniach całej Polski. W AIP funkcjonuje obecnie ponad 140 firm, prowadzonych przez młodych ludzi.
· Młoda osoba w AIP może w najprostszy, najtańszy oraz najmniej ryzykowny w Polsce sposób zacząć prowadzić własną firmę. Dzięki działaniu w pierwszym okresie jako pion AIP młody przedsiębiorca maksymalnie ogranicza koszty, ryzyko oraz czas. W ten sposób nie zakłada od razu własnej działalności gospodarczej, nie przechodzi więc zawiłych procedur, nie ponosi kosztów rejestracyjnych, składek ZUS, itp. W AIP firma można działać maksymalnie 2 lata. Więcej informacji o AIP: www.inkubatory.pl
Więcej informacji o konkursie: www.biznesplany.pl, pytania: konkurs@biznesplany.pl