8 sty '07

PricewaterhouseCoopers Polska przy współpracy z PricewaterhouseCoopers

Właśnie ruszyła siódma edycja kampanii rekrutacyjnej organizowanej od 2000 roku przez PricewaterhouseCoopers Polska przy współpracy z PricewaterhouseCoopers Netherlands. Jest ona skierowana do studentów V-go roku oraz absolwentów, mających nie więcej niż dwa lata doświadczenia zawodowego. Co roku dajemy możliwość grupie absolwentów rozpoczęcia kariery w Holandii i zdobycia międzynarodowego doświadczenia. Ten rok nie jest wyjątkiem… Oferujemy 2-letni kontrakt w dziale audytu i doradztwa księgowego, rozpoczynający się od września 2007 roku.

Nasza ścisła współpraca z PwC w Holandii otwiera możliwości studentom, którzy myślą o karierze zawodowej poza granicami naszego kraju. Program ten jest praktycznym przykładem międzynarodowych możliwości, jakie firma PricewaterhouseCoopers oferuje swoim pracownikom, od najwcześniejszych etapów rozwoju.

Jeśli chcesz pracować w audycie i spełniasz poniższe warunki:
· Jesteś studentem/lub absolwentem kierunków ekonomicznych, takich jak finanse, bankowość, etc…
· Najpóźniej do czerwca 2007 otrzymasz dyplom magistra
· Znasz bardzo dobrze język angielski
· Myślisz o rozwoju swojej kariery zawodowej poza granicami kraju
· Chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie audytorsko-doradczej
… wypełnij formularz aplikacyjny (nr ref. AS0182), który znajdziesz na stronie www.pwc.com/kariera .

Proces rekrutacji w całości przebiega w Polsce. Składa się z następujących elementów:
1. analiza formularzy zgłoszeniowych
2. testy analityczne i test z języka angielskiego
3. rozmowa z działem HR
4. rozmowa z przedstawicielami PricewaterhouseCoopers z Holandii.

Przebieg rekrutacji:
· Termin składania formularzy upływa 31 stycznia 2007
· Selekcja kandydatów odbędzie się: luty – marzec 2007
· Składanie ofert: maj- czerwiec 2007
· Rozpoczęcie pracy: 1 września 2007.