6 lut '09

KONKURSY Banku Millenium S.A.

Bank Millennium S.A. w ramach programu „Come and Grow with us“ oferuje praktyki w Centrali Banku i w oddziałach na terenie całego kraju. Organizuje także konkursy, warsztaty i prezentacje.
Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań, chcesz sprawdzić swoją wiedzę, zdobyć cenne doświadczenie i zrealizować swoje
marzenia, nasze konkursy są właśnie dla Ciebie!
Wychodzimy z założenia, że liczą się nie tyle działania, ile efekty ich podejmowania. Poprzez konkursy dajemy Wam szansę sprawdzenia skuteczności Waszej wiedzy i pomysłów w praktyce.
Podejmijcie wyzwanie i wygrajcie cenne nagrody!!!

Konkursy do wyboru:

MilleComunicate
Konkurs z obszaru komunikacji i public relations, w którym możesz sprawdzić się jako specjalista od wizerunku
firmy.
Do wygrania praktyki w Grecji.
Termin nadsyłania prac – do 6 kwietnia 2009 r

MilleWorkshopProject

Konkurs, w którym masz szansę sprawdzić się jako pomysłodawca i realizator warsztatu dla studentów,
który sam stworzysz.
Do wygrania Mininote firmy HP.
Termin nadsyłania prac – do 15 kwietnia 2009 r.

Millenium Chance

Masz pasje, ale brakuje Ci funduszy na spełnienie swojego marzenia?
Przekonaj nas, że jesteś świetny w tym, co robisz, a my pomożemy zrealizować Twoje plany!
Do wygrania 10 000 PLN na realizację zaprezentowanego projektu.
Termin nadsyłania prac – do 20 kwietnia 2009 r.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE: